Хірургія
Видалення зубів
Видалення зубів – найбільш відома для пацієнтів, хірургічна маніпуляція, що проводиться в порожнині рота. Завдяки професіоналізму хірургів – стоматологів нашої клініки процедура пройде абсолютно безболісно і на високому професійному рівні. Застосування сучасних знеболюючих забезпечують Вам комфорт в лікуванні і відсутність больових відчуттів.

Коли необхідно видалити зуб?
Існує ряд захворювань зубів і зубо-щелепної системи, які на «запущених» стадіях роблять подальше терапевтичне лікування недоцільним, або неможливим. Перш за все – це значні каріозні руйнування, періодонтит, пародонтит, тріщини кореня, механічні травми зуба. У всіх випадках, при відсутності можливості вилікувати і відновити зуб з опорою на власний корінь, буде рекомендовано видалення з наступною імплантацією та протезуванням.

Видалення молочних зубів
Стоматологи наполягають на тому, що молочні зуби у дітей обов’язково потрібно проліковувати. Інфекція в молочному зубі може передатися до зачатка постійного зуба, що знаходиться під ним в яснах. Передчасна втрата (за рік до випадіння) загрожує розвитком неправильного прикусу. А це вже серйозна ортодонтична проблема. Якщо Вам все ж таки потрібна ця процедура, звертайтесь до нас. Ми проведемо її якісно і безболісно.
Видалення зубів мудрості та ретенованих зубів
Зуби мудрості не несуть функціонального навантаження. При цьому часто бувають ретеновані – не можуть самостійно прорізатися і зайняти своє місце або знаходяться в неправильному положенні (нахилені, розгорнуті ). Ретеновані зуби можуть бути прикриті яснами, або залишатись в кістці і заподіяти масу неприємностей: тиснути на корені сусідніх зубів, провокувати запальні процеси, викликати больові відчуття.
Хід процедури
Перед видаленням зуба проводиться ретельна діагностика. Лікар стоматолог-хірург за даними рентген-досліджень визначає кількість коренів зуба, їх довжину, форму і особливості становища сусідніх зубів. Тільки на підставі цих даних він вирішує, яким чином буде проходити операція. Якщо зуб має три корені, його розпилюють на частини, після чого кожен корінь видаляється окремо. Це дозволяє провести операцію дбайливо, максимально зберегти обсяги кісткової тканини, необхідної для подальшої успішної імплантації.У разі видалення ретенованих зубів лікар робить розріз слизової, потім забирає зуб повністю, або по частинах.
Що робити після видалення зуба?
1. Не піднімайтесь різко після того, як лікар закінчив роботу. Занадто різкий рух може призвести до кровотечі.
2. Після проведення операції, протягом двох годин, забороняється приймати їжу.
3. Утримуйтесь від різких рухів, не чіпайте рану язиком або руками.
І найголовніше: чітко дотримуйтесь всіх рекомендацій лікаря.